627 250 608 sklep@piomarkrotoszyn.pl PL / PLN
Język
Waluta
Lista wpisów
Lista wpisów
Zwalczanie szkodników
08.06.2022
#LEP NA MUCHY
#SIATKA NA KOMARY
#PUŁAPKA NA MYSZY
#PROSZEK NA MRÓWKI
#SIATKA NA OWADY
#ELEKTRO NA KOMARY

Lato to niesamowity czas, kiedy każdy chce korzystać z pięknej pogody i spędzać jak najwięcej chwil na świeżym powietrzu. Niestety miło spędzany czas potrafią zakłócić wszelkiego rodzaju owady, których nie chcemy spotkać na dworze, a tym bardziej w naszych domach. Na szczęście aktualnie na rynku jest dostępnych wiele produktów, które pomagają nam wygrać tę nierówną walkę.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy w naszej ofercie zakładkę Zwalczanie szkodników, w której znajdziecie poniżej opisane specyfiki.

 

Elektro z wkładami na komary (produkt stworzony z myślą o dzieciach)

Ten produkt spełni wymagania nawet najmłodszych. Zabezpiecza pomieszczenie o wielkości nawet 30m2 przez około 10 godzin. Dzięki temu Twoje dziecko może latem bezpiecznie bawić się przy włączonym świetle i otwartym oknie nawet jak na zewnątrz jest już ciemno. W każdym opakowaniu znajduje się 10 wkładów.

 

Okrągły lep na muchy

Jeden z bardziej popularnych produktów, między innymi dzięki prostocie użytkowania. Wystarczy wyjąć z opakowania i zawiesić, aby pozbyć się niechcianych przybyszy. Receptura kleju zapewnia skuteczność lepu w różnej temperaturze i wilgotności przez bardzo długi czas

 

Proszek na mrówki

To uniwersalny i szybko działający preparat do likwidacji skupisk mrówek. Może być stosowany w dwojaki sposób:
- proszek do rozsypania na ścieżkach wędrówek owadów
- rozpuszczony w wodzie do szybkiego miejscowego zastosowania zwłaszcza na tarasach, ścieżkach, podjazdach.

 

Siatka na okno na owady

Najmniej inwazyjnym, a jednocześnie skutecznym przez bardzo długi czas sposobem jest rozwieszenie w oknie siatki na owady. To doskonały sposób, aby mieć pewność, że żaden niechciany lokator nie wejdzie do naszego domu.