627 250 608 sklep@piomarkrotoszyn.pl PL / PLN
Język
Waluta
Lista wpisów
Lista wpisów
Środki do pielęgnacji mebli.
13.06.2022
#PIELĘGNACJA DREWNA
#PIELĘGNACJA MEBLI
#SPRAY DO MEBLI
#PRONTO
#PŁYN DO MEBLI

Długotrwale piękne meble to marzenie każdego. Aby zapewnić im jak najlepszy wygląd na długie lata, to należy odpowiednio zadbać o stan ich powierzchni. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu producenci opracowali produkty, które idealnie nadadzą się do czyszczenia i konserwacji każdego rodzaju powierzchni.

Drewniane meble pięknie ozdabiają wnętrze domu. Szerokie drewniane blaty, komody i stoły nadają niepowtarzalnego, ciepłego klimatu. Aby jak najlepiej zadbać o tego typu powierzchnie, warto zakupić specjalnie dedykowane środki.

Spray do mebli i powierzchni drewnianych marki TAK!

 

 

Idealną formułą, umożliwiającą szybkie i skuteczne czyszczenie mebli drewnianych jest spray. Polecamy produkt marki TAK! z uwagi na jego wysoką wydajność i skuteczność. Powierzchnia będzie na długo czysta i świeża

 

 

 

 

 

Pronto pasta do mebli drewnianych.

 

 

Innym doskonałym środkiem do dbania o drewniane powierzchnie jest pasta. Pronto stworzyło idealny produkt, który zabezpiecza i nadaje połysk podkreślając naturalne piękno podłóg.

 

 

 

 

 

Pronto uniwersalny spray do mebli.

 

 

Jeżeli szukamy uniwersalnego produktu, czyszczącego każdy rodzaj powierzchni, to doskonale nada się Pronto spray przeciw kurzowi. Dzięki niemu nasze meble na długo pozostaną świeże i szybko pozbędziemy się niechcianej warstwy kurzu.