627 250 608 sklep@piomarkrotoszyn.pl PL / PLN
Język
Waluta
Lista wpisów
Lista wpisów
Najlepsze produkty czyszczące
07.07.2022
#PRODUKTY CZYSZCZĄCE
#CHEMIA
#CHEMIA DO SPRZĄTANIA

Każdy z nas chciałby, aby produkty czyszczące pozostawiały swój efekt na jak najdłużej. Szafki bez kurzu i pachnąca łazienka to coś, co chcemy osiągnąć podczas sprzątania, a najlepiej jakby pozostały takie na zawsze. Niestety takiej możliwości nie ma, ale mamy dla Was kilka rad i produktów, które pozwolą na doskonały efekt przy niewielkim nakładzie pracy.

 

Uniwersalny płyn czyszczący Ajax ocet i lawenda.

 

 

Uniwersalny płyn czyszczący Ajax ocet i lawenda

O magicznych właściwościach octu każdy już zapewne słyszał. Ten wyjątkowy środek można wykorzystywać podczas sprzątania, aby każda powierzchnia w naszym domu utrzymywała swoją świeżość na długo. Ajax ocet i lawenda oprócz doskonale sprawdzającego się w sprzątaniu octu posiada jeszcze dodatek niesamowicie pachnącej lawendy. Takie połączenie sprawi, że sprzątanie nie będzie już uciążliwym obowiązkiem, a przyjemnością. Uniwersalna formuła sprawdzi się do każdego rodzaju powierzchni, dzięki czemu nie musimy kupować wielu środków do różnych rodzajów mebli. Możemy je zastąpić jednym Ajaxem i cieszyć się porządkiem na długo.

 

 

 

Płyn do płukania Lenor Spring Awakening

 

 

Lenor płyn do płukania Spring Awakening niebieski

HIT tego sezonu, który sprawi, że Twoje ubrania będą niesamowicie pachnieć. Najpierw pokochaliśmy go my, a potem skradł serca naszych klientów, którzy uwielbiają jego zapach wiosennych kwiatów z nutami paczuli i białego cedru. Pojemność 930 ml wystarcza na aż 31 prań, dzięki czemu jedno opakowanie starcza na bardzo długo.

 

 

 

 

 

Niebieski domestos 650 ml + 100 ml

 

Niebieski płyn do WC Domestos Atlantic 650 ml + 100 ml

Domestos to płyn, który umożliwia perfekcyjne sprzątanie toalety. Zagęszczony płyn czyszcząco-dezynfekujący nowej generacji skutecznie dezynfekuje, zabijając wszelkie gatunki bakterii, wirusów i grzybów, czyści oraz wybiela. Jest wyjątkowo gęsty, dzięki czemu przylega do powierzchni toalety, aby nawet pospłukaniu zabijać bakterie. Tworzy na ściankach muszli warstwę ochronną, która na wiele godzin uniemożliwia rozwój kolejnych pokoleń zarazków.