Darmowa dostawa już od 200 zł! Duży wybór prezentów na Dzień Dziecka!
627 250 608 sklep@piomarkrotoszyn.pl PL / zł
Kategorie
PL / zł
Lista wpisów
Lista wpisów

Zestaw szkolny T-rex

21.07.2022
#ZESTAW SZKOLNY
#PLECAK Z DINOZAUREM
#WOREK NA OBUWIE
#WOREK GIMNASTYCZNY
#PIÓRNIK
#ZESTAW T-REX

Chcesz przenieść się do niesamowitego świata dinozaurów? Mamy coś, co zachwyci każde dziecko, które lubi te wyjątkowe stworzenia. Połowa wakacji już za nami, więc warto zastanowić jaki zestaw szkolny będzie najlepszy na kolejny rok! Przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego, sprawdźcie sami.

Plecak z dinozaurem T-rex. Granatowy z niebieskimi akcentami

PLECAK SZKOLNY ST.RIGHT TIREX BP-26 MAJEWSKI

Pojemny plecak, zawierający aż 3 komory główne, umożliwiające posegregowanie najważniejszych książek i zeszytów. Odblaskowe elementy i wodoodporny materiał sprawiają, że zarówno dziecko, jak i zawartość plecaka będą dużo bezpieczniejsze w drodze do szkoły. Dodatkowo plecak został wyposażony w organizery i kieszenie boczne. 

 

 

 

 

 

Mini plecak T-rex granatowo niebieski.

PLECAK SZKOLNY ST.RIGHT MINI TIREX BP-70 MAJEWSKI

Mniejsza wersja plecaka, który możecie zobaczyć powyżej. Zawiera jedną komorę główną, która zmieści najpotrzebniejsze rzeczy każdego dziecka. 2 elastyczne kieszenie boczne i wewnętrzy organizer sprawią, że na pewno nic się w nim nie zgubi.

 

 

 

 

 

Piórnik dwuklapkowy bez wyposażenia T-rex. Kolor granatowo-niebieski.

 

PIORNIK DWUKLAPKOWY BEZ WYPOSAZENIA ST.RIGHT TIREX PC-03 MAJEWSKI

Dwuklapkowy piórnik bez wyposażenia, który ułatwi szkolną organizację. Zamykany na błyskawiczny zamek, którego uchwyt został ergonomicznie wyprofilowany. W środku znajdziemy wiele przegródek, umożliwiających poukładanie wszystkich akcesoriów.

 

 

 

 

 

Piórnik saszetka T-rex granatowo niebieski.

PIORNIK SASZETKA ST.RIGHT TIREX PC-01 MAJEWSKI

Piórnik saszetka marki ST.RIGHT, to piórnik który mimo swojego kompaktowego rozmiaru jest niezwykle pojemny. Oprócz komory głównej zawiera dodatkową klapę na przybory piśmiennicze oraz kieszonkę zapinaną na suwak.

 

 

 

 

Worek gimnastyczny T-rex granatowo niebieski.

WOREK NA OBUWIE ST.RIGHT - TIREX SO-01 MAJEWSKI

Całość zestawu można uzupełnić workiem na obuwie, dostępnym w takiej samej kolorystyce jak pozostałe elementy. Przenieś się z nami do świata dinozaurów!