Telefon: 627 250 608
Waluta:
PLN
Nowość Superjakość
035051567240
035051567240
035051567240
035051567240
035051567240
035051567240
Dźwięki muzyki wypełniają świat L.O.L. Surprise, nadając oszałamiającego charakteru nowej serii O.M.G. REMIX! Zaskakująca, odjazdowa, modna. Taka właśnie jest każda lalka z nowej kolekcji!

L.O.L. Surprise O.M.G. REMIX to odważne i zwariowane dziewczyny. Mają wspaniałe, zapierające dech w piersi stroje i akcesoria modowe, które spakowano w pudełeczka i pokrowce, a ich absolutnie przepięknie wystylizowane fryzury i makijaże, zachwycają kolorystyką i oryginalnością. Zbierz wszystkie lalki z kolekcji O.M.G. REMIX, by odkrywać piosenki i styl każdej z nich, a także re-miksować i kreować nowe stylizacje! Czy jesteście gotowe na taką dawkę niespodzianek z LOL Surprise O.M.G. REMIX?!

L.O.L. Surprise O.M.G. REMIX to zabawa w odkrywanie z lalką typu „fashion”, w towarzystwie dźwięków muzyki! Nowe opakowanie skonstruowano tak, by dziewczynki na każdym etapie rozpakowywania kolejnych niespodzianek czuły dreszczyk emocji, odkrywając aż 25 różnych elementów zestawu. Kolorowe pudełko ma formę gramofonu, a dołączona płyta "winylowa", po umieszczeniu jej w odpowiednim miejscu i zakręceniu, uruchamia nowy przebój Kitty K - w stylu R&B. Po przesunięciu dwóch "pokręteł" tekturowego gramofonu, dziewczynki znajdą pudełeczka z niespodzianką. Każde z nich skrywa elementy garderoby idealne dla nowej gwiazdy: modne getry, opaskę z uszkami kota, stylowe okulary, kolczyki, buty na platformie, a także mikrofon - ponieważ Kitty K to prawdziwa diva R&B. Po wysunięciu szufladki z bocznej części pudełka, wyłoni się śliczna lalka z trzema wieszakami z ubraniami w pokrowcach, a także książeczka z imieniem lalki i tekstem piosenki wygrywanej przez gramofon. Ta część opakowania to element, który można wykorzystać podczas zabawy jako toaletkę. Dodatkowo zestaw zawiera stojak dla Kitty K, którą, dzięki punktom artykulacji, można ustawiać w różnych pozycjach.

Zawartość zestawu:
-Kolorowe, zaskakujące opakowanie, które zamienia się w gramofon z "winylową" płytą i toaletkę
-Funkcje dźwiękowe - po przesunięciu płyty włącza się piosenka w stylu R&B
-25 różnych niespodzianek – akcesoriów do stylizacji lalki
-Lalka „fashion” - L.O.L. Surprise O.M.G. REMIX - Kitty K

Opis towaru

Cechy towaru

Opinie